This is SLOGAN TEXT
SH71H

ROTAČNÍ MULČOVAČ

SH 71 H / 71 H(W)

Profesionální ručně vedený rotační mulčovač Orec SH 71 H je určen pro sečení neudržovaných travnatých ploch. Je vybaven speciálními řemenicemi, které zvyšují rychlost rotace kotouče a tím dosahují lepších výsledků při sečení. Převod je mechanický a je vybaven diferenciálem se zámkem. Přední výkyvné kolo umožňuje snadné manévrování kolem rostlin nebo překážek.

 VÝKON MOTORU: 6,6 kW     PRACOVNÍ ZÁBĚR: 700 mm

 VÝŠKA SEČENÍ: 50-100 mm

Razitko

Ručně vedený rotační mulčovač Orec SH 71 H
Profesionální ručně vedený rotační mulčovač Orec SH 71 H je určen pro sečení neudržovaných travnatých ploch. Je vybaven speciálními řemenicemi, které zvyšují rychlost rotace kotouče a tím dosahují lepších výsledků při sečení. Převod je mechanický a je vybaven diferenciálem se zámkem. Přední výkyvné kolo umožňuje snadné manévrování kolem rostlin nebo překážek. Model SH 71 H / 71 H(W) využívá spolehlivý a výkonný motor Honda GX340

Proč si vybrat OREC
Tradice výroby sahá až do roku 1948. OREC si v průběhu času vybudoval výbornou reputaci při naplňování potřeb zákazníků velmi kvalitní technikou s perfektním výsledkem práce. Již více než 35 let jsou stroje OREC po celém světě synonymem kvality a pomáhají všem privátním i profesionálním zákazníkům v realizaci jejich představ.

Kvalita, na kterou můžete vsadit
Naše stroje jsou kompletně vyráběny v Japonsku. OREC disponuje výrobou vlastních převodovek, které jsou vyhlášené svým výkonem a životností. Proto mnoho profesionálu volí OREC – vědí, že investice do kvalitní techniky se vyplatí.

 

Motor Honda GX340
Výkon motoru 6,6 kW / 8,9 k.
Převodovka mechanická
Počet rychlostí vpřed 3
Počet rychlostí vzad 1
Uzávěrka diferenciálu Ano
Parkovací brzda Ano
Pracovní záběr 70 cm
Výška sečení 50 - 100 mm
Nastavení výšky sečení plynulé
Délka 203 cm
Výška 103 cm
Šířka 81 cm
Hmotnost 89 kg

 

FOTOGALERIE – OREC GSH 71 H / 71 H(W)

STÁHNOUT
PROSPEKT

NAJÍT
PRODEJCE

AKCE
A NOVINKY

MULČOVAČE
OREC

O NÁS

Firma Eurogreen působí na českém trhu více jak 20 let. Původní specializace na trávníky se postupem času rozšířila o další produkty, které souvisely se základní činností. Kromě automatických zavlažovacích systémů, sportovního nářadí, komunální techniky Iseki a třídiček Zemmler, nabízí také profesionální techniku Orec.

Copyright Eurogreen ® 2020 | Design: TR-DESIGN.CZ