This is SLOGAN TEXT
RM982F

SAMOJÍZDNÝ MULČOVAČ         

RM 982F

Profesionální samojízdný čtyřkolový traktor RM 982F je určen do obtížných podmínek, nezastaví ho vysoká tráva, svažitý terén ani oblasti porostlé křovinami. Traktor disponuje převodovkou s integrovaným uzávěrem diferenciálu, v náročném terénu nebo na strmých svazích se automaticky přepne z trakce pohonu dvou na trakci všech čtyř kol.

 VÝKON MOTORU: 16,5 kW     PRACOVNÍ ZÁBĚR: 975 mm

 VÝŠKA SEČENÍ: 50-120 mm

Razitko

Samojízdný mulčovač RM 982F
Profesionální samojízdný čtyřkolový traktor RM 982F je určen do obtížných podmínek, nezastaví ho vysoká tráva, svažitý terén ani oblasti porostlé křovinami. Traktor disponuje převodovkou s integrovaným uzávěrem diferenciálu, v náročném terénu nebo na strmých svazích se automaticky přepne z trakce pohonu dvou na trakci všech čtyř kol. Traktor OREC RM 982 F je vybaven výkonným profesionálním motorem KAWASAKI FS 691 V.

Proč si vybrat OREC
Tradice výroby sahá až do roku 1948. OREC si v průběhu času vybudoval výbornou reputaci při naplňování potřeb zákazníků velmi kvalitní technikou s perfektním výsledkem práce. Již více než 35 let jsou stroje OREC po celém světě synonymem kvality a pomáhají všem privátním i profesionálním zákazníkům v realizaci jejich představ.

Kvalita, na kterou můžete vsadit
Naše stroje jsou kompletně vyráběny v Japonsku. OREC disponuje výrobou vlastních převodovek, které jsou vyhlášené svým výkonem a životností. Proto mnoho profesionálu volí OREC – vědí, že investice do kvalitní techniky se vyplatí.

 

Motor KAWASAKI FS 691 V
Výkon motoru 16,5 kW / 8,9 k.
Převodovka hydrostatická 4WD
Počet rychlostí vpřed 3
Počet rychlostí vzad 1
Uzávěrka diferenciálu Ano
Parkovací brzda Ano
Pracovní záběr 95 cm
Výška sečení 50 - 125 mm
Nastavení výšky sečení plynulé
Délka 190 cm
Výška 89 cm
Šířka 107 cm
Hmotnost - kg

 

FOTOGRAFIE – OREC RM 982F

STÁHNOUT
PROSPEKT

NAJÍT
PRODEJCE

AKCE
A NOVINKY

MULČOVAČE
OREC

O NÁS

Firma Eurogreen působí na českém trhu více jak 20 let. Původní specializace na trávníky se postupem času rozšířila o další produkty, které souvisely se základní činností. Kromě automatických zavlažovacích systémů, sportovního nářadí, komunální techniky Iseki a třídiček Zemmler, nabízí také profesionální techniku Orec.

Copyright Eurogreen ® 2020 | Design: TR-DESIGN.CZ