This is SLOGAN TEXT
SP-1000-01

SVAHOVÝ MULČOVAČ

SP 1000

Profesionální samojízdný rotační mulčovač Orec SP 1000 využívá k pojezdu pohon všech čtyř kol a díky mechanické převodovce s možností řazení dvou rychlostí seče travní porost v rozmezí výšky 50 až 75 mm. Řídítka jsou vertikálně i horizontálně jednoduše nastavitelná pomocí jediné páky. Řídítka je navíc možné teleskopicky prodlužovat či zkracovat v závislosti na šířce svahu. Díky své konstrukci zvládne mulčovač SP 1000 sekat svahy se sklony až 45 stupňů.

 VÝKON MOTORU: 4 kW     PRACOVNÍ ZÁBĚR: 500 mm

 VÝŠKA SEČENÍ: 50-75 mm

Razitko

Samojízdný svahový mulčovač SP 1000
Profesionální samojízdný rotační mulčovač Orec SP 1000 využívá k pojezdu pohon všech čtyř kol a díky mechanické převodovce s možností řazení dvou rychlostí seče travní porost v rozmezí výšky 50 až 75 mm. Řídítka jsou vertikálně i horizontálně jednoduše nastavitelná pomocí jediné páky. Řídítka je navíc možné teleskopicky prodlužovat či zkracovat v závislosti na šířce svahu. Díky své konstrukci zvládne mulčovač SP 1000 sekat svahy se sklony až 45 stupňů. Pro manipulaci s mulčovačem mimo terén slouží přepravní stojan s kolečky.

Proč si vybrat OREC
Tradice výroby sahá až do roku 1948. OREC si v průběhu času vybudoval výbornou reputaci při naplňování potřeb zákazníků velmi kvalitní technikou s perfektním výsledkem práce. Již více než 35 let jsou stroje OREC po celém světě synonymem kvality a pomáhají všem privátním i profesionálním zákazníkům v realizaci jejich představ.

 

Kvalita, na kterou můžete vsadit
Naše stroje jsou kompletně vyráběny v Japonsku. OREC disponuje výrobou vlastních převodovek, které jsou vyhlášené svým výkonem a životností. Proto mnoho profesionálu volí OREC – vědí, že investice do kvalitní techniky se vyplatí.

 

Motor Mitsubishi GB100
Výkon motoru 4 kW / 5,5 k.
Převodovka mechanická
Počet rychlostí vpřed 2
Počet rychlostí vzad 2
Uzávěrka diferenciálu -
Parkovací brzda -
Pracovní záběr 50 cm
Výška sečení 50 - 75 mm
Řidítka nastavitelná horizontálně i vertikálně, teleskopická
Délka 192 cm
Výška 124 cm
Šířka 55 cm
Hmotnost 61 kg

FOTOGALERIE – OREC SP 1000

STÁHNOUT
PROSPEKT

NAJÍT
PRODEJCE

AKCE
A NOVINKY

MULČOVAČE
OREC

O NÁS

Firma Eurogreen působí na českém trhu více jak 20 let. Původní specializace na trávníky se postupem času rozšířila o další produkty, které souvisely se základní činností. Kromě automatických zavlažovacích systémů, sportovního nářadí, komunální techniky Iseki a třídiček Zemmler, nabízí také profesionální techniku Orec.

Copyright Eurogreen ® 2020 | Design: TR-DESIGN.CZ